Spring naar toolbar

Wie we zijn

En wat ons drijft

Mensen zijn de fundering van bijna elke organisatie. Blijvend succes hangt af van hun vaardigheden en de manier waarop ze samenwerken. Bij The Barn weten we hoe effectief serious games zijn in het faciliteren en trainen van deze belangrijke aspecten. Sinds 2011 hebben we veel succes gehad hierin. Daarom kunnen wij jou helpen om de kracht van serious games ook in jouw organisatie toe te passen.

Ontmoet het team

Bas

Bas van Nuland

Technical director
Bas@TheBarnGames.nl

Julien Portret 2

Julien Estourgie

Commercial director
Julien@TheBarnGames.nl

Arne

Arne Bezuijen

Creative director
Arne@TheBarnGames.nl

Nathan de Castro Portret 6 Small

Nathan de Castro

Serious game developer
NathanDC@TheBarnGames.nl

Nathan van Ofwegen

Nathan van Ofwegen

Full stack developer
Nathan@TheBarnGames.nl

Wijnand foto

Wijnand van Tol

Lead developer
Wijnand@TheBarnGames.nl

Website Foto Ardaan Mei 2021 Cropped

Ardaan Liebau

Accountmanager
Ardaan@TheBarnGames.nl

Foto Marijn Website Cropped

Marijn Rivière

Stagiair

Trang Nguyen Picture Cropped

Trang Nguyen

Stagiaire

Application Photo

Jij?

Stuur een open sollicitatie!
Apply@TheBarnGames.nl

Application Photo

Jij?

Zoek je een leuke stageplek?
Momenteel hebben we geen stageplekken meer.
Apply@TheBarnGames.nl

Ontdek wat serious games voor jou kunnen doen

We vertellen je er graag over.